poniedziałek, 5 grudnia 2016

Zmiany, powrót i jeszcze raz zmiany

Wow, ale dawno mnie tu nie było.

Naprawdę nie sądziłam, że moja przerwa może tyle potrwać, poważnie.

Chciałabym na początku przeprosić, ale straciłam wenę i nie potrafiłam jej przywołać. Kiedy patrzyłam na swoje zapiski, czułam, że to był denny pomysł.

Ale doszłam ostatnio do wniosku, że wcale nie był. Potrzeba tylko paru poprawek, więc postanowiłam, że zacznę pisać od nowa. Tę samą historię, z tymi samymi postaciami, no może lekko zmienię fabułę, ale głównie tą, której nie poznaliście do tej pory.

Ogólnie zmieni się parę rzeczy w szkole, w Grimmie i zamierzam dodać nową szkołę z Fantastycznych Zwierząt (Boże, kocham ten film i Newta też kocham). Pozmienia się też trochę obsada opowiadania.

Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu zostanie i będzie czytał moje wypociny.

Poprawione rozdziały zacznę publikować w Boże Narodzenie, taki mały prezent ode mnie na święta.

Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz przepraszam za moje zniknięcie. Jeśli ktoś tu jest, to proszę o komentarz, po powrocie będzie dla mnie ogromnym wsparciem.


PS. Zmieniłam nazwę na Patronuska, jakby ktoś chciał wiedzieć xx

3 komentarze:

 1. Cóż, troszkę szkoda, że wszystko zmieniasz, bo akurat zaczynało się to, na co tak długo czekałam... (ty już dobrze wiesz co XDD) noale poczekam. W sumie, to nawet trochę cie rozumiem. Sama kiedyś jak patrzyłam na moje pierwsze rozdziały (które, nie ukrywajmy były pełne logicznych błędów), to wszystkiego mi się odechciewało. Ale zrobiłam parę poprawek, i teraz jestem w miarę zadowolona. Teraz więc, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć ci powodzenia, przesłać 13 (ej, to szczęśliwa liczba!) tirów weny i... czekać :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jaaa... weszłam teraz z ciekawości, żeby zobaczyć, czy jest coś nowego, a tu takie... WOW. Znowu przepiękny szablon! *.*

   Usuń
 2. Hej! To ja! Ta, która na wattpadzie nie dawała Ci żyć (za co jeszcze raz przepraszam)! Wcześniej napisałam dużo, więc teraz pozostaje tylko dodać tradycyjne: Czekam na next!
  Alex

  OdpowiedzUsuń